Audi Logo
 
 
Audi Q3

Автомобіль на всі випадки життя

Audi Q3 - сімейний позашляховик з численними універсальними талантами. Q3 виглядає впевнено, а значний простір, підвищена універсальність та численні зручні деталі гарантують максимальну практичну цінність.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi Q3 на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Типовий позашляховик

У передній частині автомобіля домінує велика решітка радіатора Singleframe з вертикальними стійками. Фари і задні ліхтарі з’єднуються плечовою лінією в єдиний ансамбль. На вибір доступні три лінійки оснащення — Basis, Advanced чи S line. Пропонуються 10 кольорів лакофарбового покриття, у тому числі Pulsorange і Progressivrot Metallic.

Місткий та універсальний

Audi Q3 пропонує зручну посадку та гарну оглядовість у поєднанні зі спортивним положенням сидінь. Завдяки довшій колісній базі збільшились простір для колін, висота над головою та внутрішня ширина салону.

Майстер на всі руки

У разі потреби налаштування характеристик нового Audi Q3 можна змінювати з урахуванням ситуації на дорозі, стану дорожнього покриття або особистих потреб за допомогою динамічної системи керування Audi drive select.

Інтелектуальні технології

У сімейному позашляховику реалізована повністю цифрова концепція управління й відображення: вже у базовій комплектації автомобіль оснащується цифровою панеллю приладів з діагоналлю екрана 10,25 дюйма, керування якою здійснюється за допомогою багатофункціонального керма.

Audi exclusive

Перетворіть свій Audi Q3 на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви, — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

Audi Q3 Sportback

Яскравий купе-кросовер.