Audi Logo
 
 
Audi Q3 Sportback

Яскравий купе-кросовер

Audi Q3 Sportback поєднує естетику й емоційність купе з потужністю та функціональністю позашляховика.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi Q3 Sportback на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Прогресивний дизайн

У передній частині автомобіля увагу привертають велика восьмикутна решітка Singleframe і бічні повітрозабірники. З погляду збоку одразу помітною стає купеподібна форма кузова автомобіля. Подовжена елегантна лінія крил створює основу динамічного силуету автомобіля та підкреслює його спортивність.

Відмінною ознакою задньої частини є плавна похила лінія даху, низьке заднє скло й гострокутна форма задніх фар. Наша гнучка концепція комплектування дозволяє налаштувати екстер'єр автомобіля відповідно до ваших побажань.

Оберіть пакет S line і отримайте свій Audi Q3 Sportback з бамперами в контрастному кольорі, 18-дюймовими колесами з 5 V-подібними спицями й підсвічуваними накладками передніх порогів з алюмінієвими вставками та логотипом S.

Задоволення щодня

Audi Q3 Sportback оснащений рядом технологій, які покращують поведінку на дорозі.

Універсальний і функціональний

Заднє сидіння має достатньо місця для трьох пасажирів. Його можна пересувати в поздовжньому напрямку на 130 мм. Нахил спинки з трьох сегментів регулюється в 7 положеннях. Об'єм багажного відсіку змінюється від 530 до 1400 літрів. Як опцію ми пропонуємо кришку багажного відсіку з електроприводом, яку можна зручно відчиняти рухом ноги, коли ваші руки зайняті.

Створюйте дизайн разом з нами

Обирайте з різних пакетів інтер'єру, наприклад, Audi design selection. Сюди входять спортивні сидіння спереду, пакет Ambient Light Package plus та декоративні вставки у кольорі Dark Aluminium Dimension.

Audi exclusive

Перетворіть свій Audi Q3 Sportback на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви, — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

Audi Q3

Автомобіль на всі випадки життя.