Audi Logo

Юридична інформація

1. Правові положення

Audi, TDI, quattro, Spaceframe, ASF, а також назви моделей є зареєстрованими товарними знаками AUDI AG. Відсутність певної назви у цьому переліку та/або відсутність символу торгової марки (товарного знаку) поряд з цією назвою у тексті не означає, що ця назва не є зареєстрованою торговою маркою (товарним знаком) та/або може використовуватися без попереднього погодження з компанією AUDI AG та/або Porsche Austria. На зображеннях показані моделі автомобілів у комплектаціях для Республіки Австрія. На них також може бути встановлено додаткове обладнання, яке не входить до стандартного обсягу поставки і доступне лише за додаткову плату. У деяких країнах можуть бути недоступні певні моделі через правила та вимоги країни. Про доступні моделі та точний обсяг доступного обладнання ви можете дізнатися у свого дилера Audi. Ми залишаємо за собою право вносити зміни в дизайн, комплектацію та комплект поставки. Також допускаються відхилення у кольорі. Усі вказані ціни є необов’язковими, некартельними, орієнтовними цінами включаючи NoVA та ПДВ. Будь ласка, використовуйте лише оригінальні запчастини Audi для вашого автомобіля. Ви можете придбати ці запчастини в офіційних дилерів Audi. Ваше відповідне сервісне підприємство Audi поінформоване про обсяг схвалених деталей і охоче проконсультує вас. Audi несе відповідальність за запчастини, схвалені Audi в рамках законодавчих положень. Якщо використовуються інші запасні частини або аксесуари, Audi не несе відповідальності за пошкодження, спричинені цими деталями. Навіть якщо постачальник аксесуарів або запчастин отримав загальний дозвіл на експлуатацію, вони можуть вплинути на безпеку автомобіля. Через різноманітність продукції, що пропонується на вторинному ринку, Audi не може перевірити такі запчастини. Зверніть також увагу, що використання деталей, які не були схвалені Audi, також може вплинути на гарантію на ваш автомобіль.

2. Умови створення посилань / угода про посилання

 • Цей вебсайт управляється компанією, що належить до концерну Porsche («Porsche»), і складається з домашньої сторінки (першої сторінки) та всіх інших сторінок цього вебсайту.
 • Porsche вітає і дозволяє створювати юридично правильні посилання на домашню сторінку та всі інші сторінки цього вебсайту. Будь-яке переадресування повинно містити чітке й однозначне посилання на вебсайт Porsche; зокрема, конкретний вміст вебсайту Porsche має бути відтворений без спотворення.
 • Створення посилань на окремі підсторінки вебсайту Porsche без чіткого позначення джерела походження (точне посилання) категорично заборонено.
 • Porsche залишає за собою право забороняти створення посилань певним особам, компаніям, асоціаціям, групам осіб та/або групам компаній, а також створення посилань стосовно певного вебконтенту, вебсторінок або вебсайтів без наведення причин.
 • Створення прямих або непрямих посилань на вебсайт Porsche, які створюють прив’язку до інформації, вмісту, вебсайтів або вебсторінок, що є юридично неприйнятними, аморальними, політично радикальними, дискримінаційними, кримінальними, образливими або носять подібний характер, заборонено в будь-якому випадку. Porsche чітко дистанціюється від такого вмісту на відповідних вебсайтах, включаючи всі підсторінки.
 • Porsche не несе відповідальності за збитки або недоліки, незалежно від типу та правової основи, що спричинені посиланнями, які порушують або порушили ці умови переадресації.
 • Porsche залишає за собою право відкликати згоду на розміщення посилань в будь-який час без зазначення причин та застосовувати всі технічні та/або юридично доступні засоби проти порушень умов створення посилань.

3. Умови гарантії на високовольтні акумуляторні батареї

3.1. Гарантія на високовольтні акумуляторні батареї для автомобілів типу PHEV1 (з гібридним приводом із заряджанням від електромережі) та BEV2 (з повністю електричним приводом)

(Станом на: січень 2023 р.) На додаток до гарантії на новий автомобіль Audi, Porsche Austria GmbH & Co OG надає покупцеві нового електромобіля типу PHEV1 або BEV2 гарантію на високовольтну акумуляторну батарею, яка поширюється на всі дефекти матеріалів та якість виготовлення і діє протягом восьми років після першої поставки автомобіля або до досягнення автомобілем пробігу 160 000 км (100 000 миль), залежно від того, яка подія настане раніше. Ця гарантія не поширюється на випадки втрати акумуляторною батареєю фактичної ємності (див. окрему гарантію на випадок втрати акумуляторною батареєю фактичної ємності для автомобілів BEV2 у пункті 3.2).

3.2. Гарантія на випадок втрати високовольтною акумуляторною батареєю фактичної ємності для нових автомобілів BEV2

Крім того, Porsche Austria GmbH & Co OG надає покупцеві нового електромобіля Audi BEV2 на зазначених нижче умовах гарантію на випадок надмірної втрати високовольтною акумуляторною батареєю фактичної ємності, яка діє протягом восьми років після першої поставки автомобіля або до досягнення автомобілем пробігу 160 000 км (100 000 миль), залежно від того, яка подія настане раніше.

3.2.1. Ємність батареї в кВт·год (підтвердження вимірювання ємності акумуляторної батареї) і, таким чином, продуктивність літієвої високовольтної батареї знижується протягом терміну служби з технічних причин (природне зношування).

Якщо вимірювання ємності акумуляторної батареї за допомогою діагностичного програмного забезпечення ODIS відповідно до специфікацій AUDI AG у дилера або сервісного партнера Audi протягом періоду дії гарантії на високовольтну батарею свідчить, що на момент часу, зазначений у пункті 2.2, фактична ємність батареї є меншою за порогове значення 70 % від фактичної ємності батареї на момент поставки автомобіля початковому покупцеві («Початкове значення»), це означає, що відбулася надмірна втрата фактичної ємності акумуляторної батареї згідно з цими умовами гарантії.

Примітка: Фактична ємність акумуляторної батареї (вказана у кВт·год) = корисна ємність акумуляторної батареї. Початковим значенням гарантованої ємності акумуляторної батареї є фактичне значення («початкове значення»), зазначене в контрактній документації на замовлений автомобіль. Через технічні особливості системи номінальна ємність акумуляторної батареї є вищою, ніж фактична ємність.

3.2.2. Якщо зафіксована надмірна втрата фактичної ємності акумуляторної батареї згідно з пунктом 3.2.1, цей недолік буде усунено безкоштовно для клієнта (у тому числі шляхом відновлення компонентів високовольтної акумуляторної батареї на розсуд Porsche Austria GmbH & Co OG) таким чином, щоб в залежності від часу експлуатації батареї та/або пробігу автомобіля її фактична ємність знову досягла: огляд гарантії на випадок втрати високовольтною акумуляторною батареєю фактичної ємності для нових автомобілів BEV2 від Porsche Austria GmbH & Co OG за фактом надмірної втрати фактичної ємності батареї відповідно до розділу 3.2.1.

МодельСтан АКБ до 3-х років або 60.000 кмСтан АКБ до 5-х років або 100.000 кмСтан АКБ до 8-х років або 160.000 км
Audi e-tron78%74%70%
Audi Q8 e-tron / SQ8 e-tron78%74%70%
Audi RS e-tron GT80%--70%

Вказані значення базуються на вимірюваннях, виконаних сервісним партнером Audi за допомогою діагностичного програмного забезпечення ODIS відповідно до специфікацій AUDI AG. Приклад для Audi Q8 50 e-tron: якщо фактична ємність високовольтної акумуляторної батареї автомобіля Audi Q8 50 e-tron у віці чотирьох років і з пробігом 50 000 км (35 000 миль) ще становить 65 %, тоді після усунення недоліку фактична ємність батареї має досягти щонайменше 74 %. Компоненти, вилучені та замінені в рамках заходів з усунення недоліків, переходять у власність Porsche Austria GmbH & Co OG.

3.2.3. Передача гарантії Porsche Austria GmbH & Co OG погоджується на переуступку права вимоги за гарантією на високовольтну акумуляторну батарею для нового автомобіля Audi PHEV1 і BEV2 у разі продажу власником гарантії цього нового автомобіля Audi PHEV1 і BEV2 новому покупцю. Після переуступки права первісний власник гарантії втрачає право вимоги за гарантією. Новий покупець набуває це право, якщо воно все ще існує на момент переуступки.

3.2.4. Відмова від гарантії та обмеження гарантії на високовольтну акумуляторну батарею

Гарантія на високовольтні акумуляторні батареї не поширюється на випадки, коли дефект матеріалу або надмірна втрата фактичної ємності батареї виникли внаслідок:

 • зняття високовольтної батареї з автомобіля на тривалий період, неправильного відкриття високовольтної батареї або її використання поза межами автомобіля, або
 • несправності, надмірного розрядження акумуляторної батареї або пошкодження високовольтної акумуляторної батареї, що виникли внаслідок аварії, або
 • недотримання правил експлуатації, поводження та догляду за автомобілем (зокрема, рекомендацій з догляду, що стосуються заряджання та стану заряду високовольтної батареї), зазначених в інструкції з експлуатації, яка надається з автомобілем, або
 • неправильного поводження з автомобілем або його надмірного навантаження під час експлуатації, наприклад, під час автоспортивних змагань, або
 • безпосереднього контакту високовольтної батареї з відкритим вогнем, або
 • чищення високовольтної батареї з використанням очисників високого тиску чи пароструменевих очисників, або безпосереднього потрапляння води чи агресивних рідин на високовольтну батарею.

Ця гарантія не поширюється на випадки природного зношення, тобто звичайного зношення автомобіля та/або високовольтної батареї, яке не спричинене дефектами матеріалу чи виготовлення, а також на випадки непрямих збитків, спричинених природним зношуванням.

Крім того, на високовольтні акумуляторні батареї відповідним чином поширюються усі гарантійні умови компанії Audi (за винятком терміну дії гарантії): передумови, критерії відсутності дефектів, підстави для відмови, оформлення претензій, набрання чинності та початок гарантійного періоду, область дії тощо. Якщо йдеться про несправність автомобіля, ці положення слід розуміти таким чином, що вони застосовуються не лише до випадків несправності високовольтної батареї, але й до випадків надмірної втрати фактичної ємності батареї відповідно до умов пункту 3.2.

Гарантія на високовольтні акумуляторні батареї є недійсною, якщо автомобіль зареєстрований або постійно експлуатується на ринку, де його використання не було дозволено виробником і де, таким чином, він недоступний через офіційні канали продажу.

 • Гібридний електричний автомобіль із заряджанням від мережі
 • Електромобіль із живленням від акумуляторної батареї
 • Справність (ступінь старіння акумуляторної батареї)

4. Юридичне застереження щодо конфігуратора

Усі вказані ціни є необов’язковими, некартельними, орієнтовними цінами і включають NoVA (податок на нормативну витрату пального), 20 % ПДВ* та транспортні витрати і обчислюються з урахуванням податку NoVA відповідно до §6 Закону про NoVA, якщо не вказано інше. У рідкісних виняткових випадках ці ціни можуть бути неактуальними. Будь ласка, зв’яжіться зі своїм дилером для отримання детальних розрахунків цін. Ми залишаємо за собою беззаперечне право на зміну варіантів моделей, конструкції, оснащення, технічних характеристик, цін та право на друкарські помилки. Деякі зображення показують автомобілі, обладнані додатковим оснащенням за додаткову плату, або зображення показують додаткове оснащення та деталі оснащення, які доступні за додаткову плату та доступні не для всіх варіантів моделі. Будь ласка, запросіть точну інформацію про додаткове або базове оснащення, а також ціну вашого автомобіля перед укладанням договору купівлі-продажу.

Інформація ЄС про витрату пального та викиди CO2 відповідно до Регламенту (ЄС) 715/2007: вказані значення були визначені відповідно до встановленого методу вимірювання VO (EG) 715/2007. Ця інформація не стосується конкретного автомобіля і не є частиною пропозиції, а служить лише для порівняння різних типів автомобілів. Зокрема, спеціальне обладнання та аксесуари (наприклад, ширші шини, кондиціонер, багажник на даху тощо) можуть призвести до зміни значень витрати та викидів CO2.

Через особливості оснащення або обумовлені особливостями двигуна обмеження монтаж вибраних аксесуарів на певні моделі може виявитись неможливим. Ваш дилер Audi повідомить вас про наявність аксесуарів для обраної моделі автомобіля та дату їх доставки. На аксесуари надається гарантія 2 роки.

Усі зображення є символічними. Зверніть увагу, що правильна передача кольорів не може бути гарантована через різні властивості моніторів. На зображеннях з аксесуарами може міститися й інше, рекомендоване обладнання або декоративні матеріали, використані під час фотографування.

*Ціни на аксесуари є необов’язковими, некартельними, орієнтовними, включають 20 % ПДВ та, за необхідності, податок на нормативну витрату пального (NoVA) і діють до подальшого повідомлення. До аксесуарів, що постачаються виробником, імпортером або як заміна частин основного обладнання, може застосовуватися податок NoVA. Розмір податку NoVA залежить, серед іншого, від показника викидів CO2 та використовуваного пального, а отже, різниться залежно від моделі та двигуна. Ціна не включає витрати на будь-які монтажні роботи або монтажний матеріал, потреба в яких може виникнути.