Новини Audi

Гарантія 4 роки або 120 000 км пробігу на всі нові Audi!

07.06.2016.

Компанія «Порше Україна», офіційний імпортер Audi в Україні, впроваджує покращену програму гарантійного обслуговування автомобілів, які реалізуються офіційними дилерами Audi в Україні.
На всі автомобілі Audi, ввезені в Україну з офіційними імпортером починаючи з 01 січня 2015 року, буде надаватися гарантія, яка має на увазі подальший захист від непередбачених витрат на обслуговування протягом наступних 4 років після придбання автомобіля (або після закінчення 120 000 км пробігу). Важливим і вигідним для клієнта фактом є те, що
протягом перших двох років експлуатації гарантія надається без обмеження пробігу автомобіля.
Нові умови гарантії - це свідчення виключно високої якості автомобілів Audi. Більш того, придбані в Україна автомобілі будуть мати ідентичні умови гарантії при обслуговуванні не тільки на території України, а й в будь-який інший країні світу. Також слід зазначити, що дана гарантія поширюється на всі продавані в Україні моделі Audi, які не залежно від складності обладнання чи модифікації двигуна.

Такі умови гарантії стали можливі завдяки високій якості технічного обслуговування автомобілів, яке здійснює офіційна дилерська мережа Audi в Україні. Високий рівень сервісу в офіційних дилерських центрах Audi це одна із запорук успіху бренду і тому велика увага приділяється якісному розвитку офіційній дилерській мережі Audi в Україні.

Впровадженням даної програми виробник в черговий раз демонструє впевненість у бездоганній якості і надійності автомобілів Audi, які можна замовити і придбати у офіційних дилерів Audi. Клієнту надається широкий вибір індивідуальних комплектацій, який задовольнить найвибагливішого водія. Нові умови гарантії поширюються на всі елементи автомобіля і є одними з кращих на ринку і винятковими в преміум-сегменті автомобілів в Україні.

На всі автомобілі Audi, ввезені в Україну офіційним імпортером починаючи з 01 січня 2015 року, надаватиметься гарантія, яка має на увазі подальший захист від непередбачених витрат на обслуговування протягом наступних 4 років після придбання автомобіля (або після закінчення 120 000 км пробігу). Важливою і вигідною для клієнта фактом є те, що протягом перших двох років експлуатації гарантія надається без обмеження пробігу автомобіля.

Нові умови гарантії - це свідчення виключно високої якості автомобілів Audi. Більше того, придбані в Україні автомобілі будуть мати ідентичні умови гарантії при обслуговуванні не тільки на території України, але і в будь-якій країні світу. Також слід зазначити, що дана гарантія поширюється на всі продавані в Україні моделі Audi, не залежно від складності обладнання чи модифікації двигуна.