Новини Audi

Audi Q8 та Q4

11.04.2017.

Audi розширює модельний ряд двома новими моделями Q та оголошує де вони будуть побудовані.

Виробництво Audi Q8 почнеться в Братиславі (Словаччина) в 2018 році, а перший Audi Q4 з'їде з конвеєра в Дьйор (Угорщина) в 2019 році.

«Ми будемо інтегрувати дві абсолютно нові Q-моделі в існуючу виробничу мережу і тим самим підвищимо свою конкурентоспроможність в надзвичайно важливому сегменті», заявив Голова правління виробництва і матеріально-технічного забезпечення Audi, професор д-р Хуберт Уолтл.

З Audi Q8, бренд відкриває новий сегмент для своїх топових моделей. Преміум SUV в стилі купе поєднує в собі велику місткість з емоційним дизайном і пропонує новітні технології у системах допомоги водієві та інформаційно-розважальних системах. Audi буде виробляти модель в Братиславі з 2018 року. Audi Q7 вже виробляються на словацькому заводі з 2005. Друге покоління великого позашляховика збирається там, як версія S, як і Q7 e-tron.

Виробництво Audi Q4 почнеться в Audi Hungaria в Дьйор у 2019. З цією моделлю, бренд входить в сегмент компактних позашляховиків (CUVs). Дуже спортивний Audi Q4 з силуетом в стилі купе буде позиціонуватися між Audi Q3 та Audi Q5. З 2018 року, Audi Hungaria також буде виробляти компактний позашляховик Audi Q3, який до цього моменту, буде вироблятись у Мартореллі, Іспанія.